NÁSTĚNKA

Ve středu 30.9.2020 jedeme s dětmi linkovým autobusem na exkurzi do ZD v Partutovicích.

Doveďte děti nejpozději do 7.15hod, odchod ze školky: 7:20hod!!!!!!!!!!!!!!

Kdo má možnost, po domluvě s paní učitelkou, přiveďte své dítě k autobusové zastávce ZZN /u bývalého Zemědělského družstva/ nejpozději do 8.15hod!!!!!!

Příchod do školy: 11:40hod+poté oběd v MŠ

S sebou batůžek s pitím v dobře uzavíratelné láhvi, pláštěnku, papírové kapesníky, roušku do autobusu!!!!!!!!

Dopolední svačinka zajištěna z MŠ.

Děti na sobě budou mít oblečení dle aktuálního počasí, pevnou a nepromokavou obuv. Děti ráno nepřevlékejte, jen přezujte.

VÝLET SE KONÁ JEN ZA PĚKNÉHO POČASÍ!!!!!!

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------