VÁNOCE S MICHALEM

10.02.2016 19:35

4.12 nás navštívil Mikuláš se svými pomocníky čertem a andělem. Zazpívali jsme naší milé návštěvě písničky, přednesli básně. Mikuláš se začetl v knize hříchů a vyptával se provinilých jedinců, zda je v jejich silách se polepšit. Všichni slibovali možné i nemožné, protože po nich pokukoval čert s pytlem! Všechny děti byly obdarované čokoládovým adventním kalendářem. Návštěva proběhla v příjemné atmosféře a na závěr, že většina dětí byla celý rok hodná vytáhl Mikuláš velkou pozvánku na akci Vánoce s Michalem, která se konala 17.12 v Hustopečích. Akci moderoval herec Jan Čenský. Po příchodu jsme obdrželi pro děti losy. Děvčata měly losy červené barvy, kluci modré. Soutěžilo se v různých disciplínách - skládání puzzle, stavba kostek, hádání pohádkových postav, tančilo se, zpívalo a Michal předváděl svá kouzla a triky. Vylosované děti si odnášely dobroty ze zdravé výživy, stavebnice, plyšáky... Na závěr byly všechny děti obdarované sladkostmi ze zdravé výživy. Prožily jsme s dětmi krásné sváteční dopoledne. Tuto nevšední akci pro předškoláky zařídil náš pan ředitel Radomír Macháň. Mikuláši, děkujeme!!!