MASOPUSTNÍ VESELICE

24.02.2017 08:23

Zase tu máme čas masopustů a maškarních veselic. A proto jsme si pohádkový karneval užili i u nás ve školce. Uskutečnil se ve středu 22. února 2017. Děti přišly v nápaditých maskách. Už od samého rána se v prostorách MŠ pohybovali rytíři, princové a princezny, battmenni, spidermanni, motýlí víly, broučci, myšky, ale i strašidelní duchové. Celé dopoledne zněla naší školkou veselá hudba. Absolvovali jsme představování jednotlivých masek, spoustu her a soutěží. Samozřejmě se vzájemně navštívily masky ze všech tříd. Společně jsme si zatancovali. Závěr karnevalového veselí jsme stvrdili společným fotem.
...A jaro může přijít.

Za II. třídu - "Kuřátka" - Hanka Lukešová.