BESÍDKA KE DNI MAMINEK

15.05.2016 18:04

Vymyslet příběh, který bude vtipný i dojímavý, který osloví všechny generace a každého chytne za srdce - to se mimořádně podařilo paní učitelce Lucce.

V úterý 10.května prožili společně maminky, babičky,tatínkové, paní učitelky a hlavně děti krásné odpoledne, kde všechna Kvítečka předvedla pásmo básniček, písniček a dialogů. Každou scénku doprovázely melodie ze známých pohádek nebo zpěv dějově zvolených písniček za doprovodu paní učitelky Martiny na klavír. V městečku Kvítečkov žili samí Malíčkové a Malenky. Malenka Sašenka hledala svou maminku a cestou potkala pošťáka s koníčky, mlynáře, myšky, byla na svatbě kominíka a Elišky a zažila loučení milého a milé před vojnou. Nakonec maminku přeci jen našla. Na závěr děti obdarovaly své maminky vlastnoručně vyrobenými voňavými mýdlíčky a přáníčky pro maminku. Děti, byly jste úžasné!!! Maminky, moc vám děkujeme za dobroty, které jste přinesly!!!