3. SETKÁNÍ EKOTÝMU

27.06.2016 08:39

Naše letošní poslední setkání v Ekotýmu se tentokrát uskutečnilo přímo v terénu. 23.června 2016 jsme se s našimi milými rodiči a jejich dětmi setkali přímo před Střední lesnickou školou v Hranicích. Našim dnešním cílem bylo poznání zdejšího lesního arboreta. Pan lesník Dvořák, kterého již děti znají ze školky, na nás radostně zamával a procházka lesíkem mohla začít. Dozvěděli jsme se mnoho zajímavého, poznávali jsme stromy a keře, viděli jsme ptačí budky, veverky i jezírko a nasbírali jsme si krásné voňavé šišky. Při pohodové procházce,zalité letním sluncem, jsme si shrnuli letošní setkávání, domluvili jsme se, kdo letos v létě "hlídá šneky"a popřáli si krásné prázdniny. Náš EKOTÝM přeje krásné léto všem.