ZÁBAVNÉ ODPOLEDNE "KDO SE SKRÝVÁ V NAŠÍ ZAHRADĚ"

30.09.2018 15:52

V úterý 25 září 2018 v odpoledních hodinách zažily naše děti příjemné chvíle, které jim připravili pedagogové ve společné spolupráci ZŠ. Děti zdolávaly úskalí podzimní zahrady s tématem „ KDO SE SKRÝVÁ V NAŠÍ ZAHRADĚ“.Celá tato podzimní akce byla zahájena odhalením nového prvku s názvem „Doskočíš dál než zajíc?,“která se nacházela v areálu přírodní zahrady MŠ Klíček.Rodiče i děti byli seznámeni s programem a organizací prostřednictvím hlavní učitelky L. Münsterové.Všichni účastníci podzimní akce dostali plánek školních zahrad, na kterých byly rozmístěny jednotlivé stanoviště. Každé dítě bylo vybaveno svou startovací kartou, na které se zaznamenávaly jejich zdolané disciplíny.Pro děti jsme připravili celkem deset disciplín. Desáté stanoviště bylo místem, kde byly odměněny za své úsilí, malou odměnou a buřtem, který si mohly opéct s rodiči na připraveném ohništi.I přes to, že nám počasí tolik nepřálo celá akce se vydařila skvěle. Děti spokojeně skotačily a s nadšením plnily své úkoly. Celou tuto akci doprovázela příjemná atmosféra a pohoda.Všem účastníkům, jak z řad pedagogů, rodičů a především dětem velmi děkujeme za účast, a již nyní se těšíme na další společně strávené chvíle.