VZÁCNÁ NÁVŠTĚVA

06.12.2019 06:04

Dne 5. prosince v dopoledních hodinách zavítala do naší mateřské školy vzácná návštěva. Objevil se u nás Mikuláš, v doprovodu tří čertů a jednoho krásného anděla. Čerti byli trošku cítit peklem. Bylo to docela strašidelné. Ale v blízkosti anděla jsme měli dobrý pocit. Většina našich dětí v "Kuřátkách" je hodná, takže jsme se neměli čeho bát. Někteří však namále měli. Čerti si je chtěli kvůli zlobení odvést do pekla. Ale hodné děti ty "zlobivky" "vykoupily" mikulášskou básničkou a "zlobivky" slíbily, že své chování napraví, tak vše nakonec dopadlo dobře.

Dnešní návštěva byla vskutku vzácná a už nyní jsme zvědaví, jestli si naši mateřskou školu Mikuláš najde i v příštím roce.

Za II. třídu - "Kuřátka" - Hanka Lukešová.