VÝLET DO "SVÍČKÁRNY" V OLOMOUCI

24.03.2017 13:40

Ve středu 22. března se naše děti - "Kuřátka" spolu s dětmi ze "Slunečnice" vypravily na voňavý výlet do "svíčkárny" v Olomouci. Počasí nám sice v tento den moc nepřálo ( pršelo a pršelo), ale o to báječnější bylo naše dopoledne ve výrobně svíček. Děti se seznámily s výrobou svíček, samozřejmě se samy na vzniku "své" svíčky i podílely. Vykrojily si též voňavé mýdlo, do sáčku si sypaly barevnou koupelovou sůl a vytvořily si tak krásný duhový pytlík. No prostě jsme si to všichni užili. A ta vůně, která se linula celou budovou!
 Děti si vyzkoušely činnost s netradičními materiály, procvičily zručnost a fantazii. Současně měly možnost prožít něco zcela nového a velmi příjemného. Do školky jsme to stihli akorát tak na oběd.
 Dnešní dopoledne bylo pěkně voňavé, duhové a radostné.

Za II. třídu - "Kuřátka" - Hanka Lukešová.