VAŘÍME SPOLU? NA STRUHLOVSKU JSME BYLI U TOHO!

24.10.2016 12:11

Dne 19.10. jsme se opět po nějakém čase sešli v 16 hodin ve třídě Kvítečka. Naše skupinka nadšenců přišla na další setkání Ekotýmu. Stále ještě pokračujeme v tématu Jídlo. Je jedním ze čtyř témat, která postupně plníme v programu EKOŠKOLA. Dnešní hlavní náplní byly činnosti, zaměřené k projektu" Vaříme spolu". Maminky, tatínkové,  paní učitelky i paní kuchařky a hlavně děti společně připravovali vitamínový salát ze samých zdravých dobrot, pekli řepu a ochutnávali zdravá semínka, ovoce, zeleninu, luštěniny a také pravý Jaroměřický sýr, který jsme do našich pokrmů přidávali. Užili jsme si spoustu legrace při Kimových hrách, hádání se zavázanýma očima a poznávání ovoce a zeleniny podle obrázků. Seznámili jsme se s novými členy EKOTÝMU a domluvili se na dalších akcích. Příště se uvidíme v lednu a ochutnáme zdravé, nezdravé i netradiční vánoční cukroví.