TĚŠÍME SE NA VÁNOCE

04.02.2020 05:52

Čekání na Ježíška jsme si zkracovali zpěvem koled, výrobou adventních věnců, zdobením prostor MŠ i vánočního stromečku. Protože v naší třídě nejsou žádné zlobivé dětí, nemuseli jsme se obávat příchodu Mikuláše s jeho družinou. Pilně jsme trénovali na vystoupení pro rodiče, odměnou po zdařilé besídce byla ochutnávka rodiči napečeného vánočního cukroví. Díky všem. Výtěžek z prodeje dětských prací, vyrobených převážně z keramické hlíny,činil cca 6 000,.Kč. Peníze byly dětem připsány do třídního fondu. Již se těšíme, jak na jaře vyrazíme na pěkný tematický výlet. Děti nezapomněly ani na zvířátka, jako již tradičně jsme nadělovali u krmelce. S paní Musilovou jsme oprášili koledy a prohlédli si výstavu v Galerii M+M.  Pěkné dopoledne jsme prožili při rozbalování dárků, povídání o tradicích či koledování v převlecích za Josífka, Marii,  či tři krále a pastýře. Vedení školy děkujeme za uvolněné finance na dárky i za novou fixírku na glazury.