ŠKOLÁKEM NA JEDNU HODINU

04.02.2020 05:50

Na konci listopadu se měli možnost školáci vrátit do předškolních let a ve školních lavicích je nahradily naše děti, které si vyzkoušely celou hodinu být opravdovými školáky. Pod vedením paní učitelky Skácelové plnili naši předškoláci rozmanité úkoly, které vyžadovaly dokonalé soustředění a paměť. Největší úspěch měly početní úkoly, které mohly děti plnit za pomoci interaktivní tabule. Naše bystré děti prokázaly své výborné znalosti v nelehkých cvičeních, které hravě zvládly a za to si po právu vysloužily medaili. Žáci ze základní školy si zase na oplátku vyrobili a poté odnesli andělíčky z keramické hlíny, kteří byli následně prodáni na vánočním jarmarku. Po návštěvě naší velké základní školy se děti vrátily plné pozitivních dojmů, o kterých ještě dlouho diskutovaly.