PRVNÍ TÝDEN VE ŠKOLCE

10.09.2018 12:23
  Začal nový školní rok a spolu s ním se u nás ve II. třídě - "Kuřátka" objevilo spoustu nových tvářiček. Pro naše nové děti to byla veliká změna, protože doposud celý svůj život prožívaly pouze doma, s rodiči. Logicky se tedy u některých dětí objevily i slzičky, ale to je v pořádku. Děti jsou velmi statečné. Už v tomto prvním týdnu se seznámily s prostředím školky, s jinými hračkami, než mají doma, poznaly nové kamarády a paní učitelku Kačenku a Hanku. Společně jsme si už stihli zazpívat známé, jednoduché písně, dokonce jednu úplně novou již známe ze školky. Zahráli jsme si hry - "Na zajíčka", "Kolo mlýnské". Proměnili jsme se na "pošťáky" a poznávali jsme na dopisech své značky. Vyzkoušeli jsme si hraní na naší školkové zahradě. A slzičky? Těch je každým dnem méně a méně. Prostě to zvládáme, jak nejlépe to jde.

Za II. třídu - "Kuřátka" - Hanka Lukešová