PRVNÍ TÝDEN VE ŠKOLCE

12.09.2017 12:10

Začátek školního roku je ve znamení příchodu nových dětí. Nejinak tomu bylo i u nás ve třídě - "Kuřátka". Spolu se skřítkem "Klíčkem" jsme se skamarádili s novými tvářičkami. Pondělí bylo ještě takové nesmělé. Ano, i slzičky byly. Ale jen trošičku. Děti se seznamovaly s novými hračkami, s prostředím mateřské školy. Úterý bylo již veselejší. Zahráli jsme si hru "Magnet", při které jsme se snažili zapamatovat si jména nových kamarádů. Ve středu už bylo zase lépe. U klavíru jsme si zazpívali známé jednoduché písně a společně jsme se naučili píseň "Kruh". Ve čtvrtek jsme si zahráli "Na pošťáka", kdy jsme zkoušeli zapamatovat si každý svoji značku. A v pátek jsme se proměnili ve sportovce. Zacvičili jsme si v malé překážkové dráze.
Týden byl u konce a my jsme zjistili, že nám všem spolu bude ve školce dobře.

Za II. třídu - "Kuřátka" - Hanka Lukešová.