PROSINEC

19.12.2019 12:01

Pro rodiče jsme si letos vymysleli originální dáreček - vánoční hvězdičku, kterou děti s velkým zájmem navlékali z objednaných korálků. Při této zábavné činnosti si děti procvičily koordinaci ruky a oka, jemnou motoriku a z oblasti MP důležité algorytmy.

V předvánočním čase jsme si nazdobilI stromeček, technikou zmizíkování jsme vytvářeli sněhové vločky, které nám zdobí naši chodbu, učili jsme se házet čertovským pytlem a vzápětí nás navštívili z nebes i z pekla! Pro příští rok musíme domluvit čertovi, aby u nás tolik nehartusil! Vánoční besídka pro rodiče se dětem podařila, dramatizovali jsme pohádku   O pejskovi, který nechtěl pracovat. Děvčátka vystoupila se svým tanečním programem na jarmarku v naší ZŠ. Vystoupení se moc líbilo.

Před vánoční nadílkou nás navštívili hudebníci ze ZUŠ, zazpívali jsme si společně koledy, písničky z pohádek a bylo nám veselo a blaze, proto jim patří velké díky.

Vánoční nadílka přinesla dětem mnoho radosti, chlapci se radovali z krásného nářadí „jako má tatínek“ a děvčátka obdivovaly novou Albi tužku a Lego pro holčičky a spoustu nových her.

Velmi zdařilá byla dramatizace vánočního příběhu O narození Ježíška.   

Zpět