MIK, MIKU, MIK, MIKU, MIKULÁŠ, PŘIŠEL S ČERTEM NA KOLÁČ....

04.12.2020 18:08
....ale nepřišel. Letos naši školku skutečně Mikuláš se svými pomocníky anděly a čerty nenavštívil. Asi měl hodně práce jinde a k nám to nestihl.
Ale i tak na nás myslel, protože každé holčičce a každému klukovi nezapomněl poslat sladký dárek. Nebeskou poštou však přišly i zápisky z Mikulášovy "Zlaté knihy hříchů". Mikuláš totiž sledoval všechny děti svým hvězdným dalekohledem, takže ví, kdo je hodný a šikovný. Ze zápisků jsme se však i dověděli, že s některými dětmi to nebylo zrovna na pochvalu.
Ti, co měli malý vroubek, aspoň na dálku Mikulášovi slíbili nápravu. A samozřejmě jsme všichni poděkovali za sladké dobroty a Mikulášovi jsme zazpívali jeho píseň : "Mik, Miku, Mik, Miku, Mikuláš.....".

Za II. třídu - "Kuřátka" - Hanka Lukešová.