MASOPUSTNÍ KARNEVAL

19.02.2016 12:16

Ráno se sešli kovbojové, princezny, brontosaurus, zdravotní sestřička, překrásná španělská tanečnice, námořníci, veselá pirátka, kouzelná žabka, jahůdka… některé děti marně pátraly, kdo se skrývá v převleku. Ráno si děti vesele zadováděly při hudbě Míši Růžičkové a Tomášek slavil své narozeniny, obdaroval své kamarády výbornými želatinovými bonbónky.Občerstvili jsme se dobrou svačinkou a děti už netrpělivě čekaly na procházku po předváděcím přehlídkovém mole. Následovaly soutěže s balónky a klobouky, balónkový a kloboukový tanec ve dvojicích. Únava se dostavila, napili jsme se a odpočinuli si při vypracovávání pracovního listu „Šašek Vašek“ – procvičili jsme si vázaný spodní oblouk. Šašci se povedli a zářili pestrými barvami. Následovaly soutěže v navinování nitě s lízátkem na papírovou ruličku a stříhání po slepu bonbónků zavěšených na nitce, přišli za námi také kamarádi z Kuřátek a zatančili jsme si v mašince.  Karneval se vydařil. Děkujeme maminkám za krásně připravené kostýmy.