A PŘIŠEL PODZIM...

06.10.2017 08:17

Stihli jsme toho s malými Kvítečky opravdu mnoho - prozkoumali jsme školku i její nejbližší okolí, soutěžili jsme na Podzimní kouzelné zahradě, společně pracujeme na projektu, kde fotíme přírodu naším fotoaparátem, který jsme si vytvořili z krabičky. Povídáme si o ovoci a zelenině, zpíváme, cvičíme, kreslíme obrázky a starší děti již pilně pracují na pracovních listech. Již také víme, co je to interaktivní tabule a magic box a jaké krásné didaktické hry se na nich dají hrát. Trénujeme podlézáni pod gumou, děti milují překážkovou dráhu i cvičení s padákem. Tančíme na veselé písničky, stavíme věže z lega, prohlížíme knížky. Sledujeme podzimní přírodu a pokoušíme se ji výtvarně ztvárnit. Ani trochu se nenudíme, děti se ráno těší do školky a to je pro nás ta největší odměna.