ZÁKAZ POHYBU BEZ OCHRANNÝCH PROSTŘEDKŮ DÝCHACÍCH CEST

24.02.2021 09:06

Vážení rodiče. Prosíme Vás, o dodržování opatření spočívajícího v povinnosti nošení roušek a respirátorů při kontaktu se zaměstnanci školky, ...

... ať už při předávání a vyzvedávání dětí či běžné komunikaci s nimi, a to nejen uvnitř budovy školky, ale také v jejím venkovním areálu, především pak u vstupů do budovy školy.

Povinnost mít zakrytá ústa i nos, zejména rouškou nebo respirátorem , vyplývá z mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které stále platí na zastavěném území obcí a měst. Jinými slovy všude tam, kde se pohybují lidé ve vzdálenosti menší než 2 metry. A právě zejména u vstupů do školky nelze vždy dodržet „bezpečnou“ vzdálenost alespoň 2 metrů od ostatních osob. Proto Vás z preventivních důvodů prosíme o nošení respirátoru či roušky.

Vážení rodiče. Děkujeme Vám za pochopení a přejeme především pevné zdraví. Těšíme se na chvíli, kdy nad „Covidem“ zvítězíme a budeme se moci setkávat opět běžným způsobem v klidných časech.

Kolektiv zaměstnanců MŠ Klíček.