JAKÝ BYL ŘÍJEN V KVÍTEČKÁCH?

03.11.2017 12:33

V měsíci říjnu jsme se také ani trošičku nenudili! Naučili jsme se mnoho písníček, říkadel a tanečků o ovoci a zelenině, zvířátkách, podzimu, zúčastnili jsme se Bramboriády a přišli s vlastními recepty. Také přišel za námi pan myslivec, sadili jsme dobromysl - oregano na naši bylinkovou zahrádku a zahájili projekt s kouzelným foťákem. Malovali jsme podzimní obrázky a naučili se podlézat gumu a lézt na žebřiny. Také k nám do školky přišlo divadlo a viděli jsme krásnou pohádku. Vyráběli jsme vitamínové saláty - ovocný a zeleninový, vyprávěli si, proč sluníčko nehřeje a vyráběli mraky a každý den jsme se seznamovali s podzimní přírodou a jejími znaky.Starší děti se také jely podívat do obory na opravdová lesní zvířata a moc se jim to líbilo.Stále se něco nového učíme a je nám tady moc hezky.